Przygotowanie imprezy

Przygotowanie imprezy

Ciekawe atrakcje

Wieczór panieński to najbardziej istotne, zaraz obok ceremonii ślubnej, doświadczenie w życiu Panny Młodej. Postaraj się zatem przyszykować je w taki sposób, by świetnie się bawiła a także zapamiętała je do końca swoich dni! Sprawdź nasze sugestie, dzięki którym bez przeszkód przygotujesz wyjątkową zabawę!

Przygotowaniem wieczoru panieńskiego najcześciej trudnią się bliskie przyjaciółki (czy przyjaciółka) panny młodej, albo jej świadkowa. Obyczaj ofiarowania prezentów Pannie Młodej ma swój początek najpewniej właśnie z opowieści o zamożnej panience oraz młynarzu. Aktualnie wieczór panieński planuje się na tydzień – 2 przed ślubem i weselem. Bardzo istotne byś cały czas myślała o tym, co przyniesie przyjemność przyjaciółce. To jej dzień, w trakcie którego powinna czuć się cudownie. Nie można zmuszać jej na coś czego nie chciałaby wykonywać. Spraw, aby jej marzenia się zrealizowały, a będziesz mieć gwarancję, że spędzicie razem cudowny czas.

Główna bohaterka imprezy powinna akurat być poinformowana wyłącznie o najistotniejszych aspektach wieczoru, a reszta szczegółów będzie musiała zostać niewiadomą. Idea wieczoru panieńskiego powinna opierać się bowiem w szczególności na niespodziankach dla głównej bohaterki wieczoru. Bardzo istotne może być dodatkowo, by wszystkie dziewczyny właściwie wcześnie zadeklarowali swoją obecność – na tej podstawie można bowiem zarezerwować klub lub inne pomysły, wymagające podania ilości osób.

Wieczór panieński to ostatnia zabawa w życiu dziewczyny, w której bierze udział w stanie wolnym. Jej inicjatywą jest opcja zrobienia rzeczy, które po ślubie już nie będą dla niej możliwe. Dlatego wieczór panieński nierzadko bywa pełen absurdalnych pomysłów, niegrzecznych zachowań oraz imprezy do białego rana.

Krótki rys historyczny

Owy wieczór i noc kieruje się swoimi prawami – a właściwie brakiem reguł. Wtedy dozwolone bywa wszystko, co po ślubie może być już niewskazane. Trend celebrowania wieczoru panieńskiego narodził się przypuszczalnie już w 19 wieku. Onegdaj organizowany był przed dniem ceremonii ślubnej, jako huczny, pożegnalny wieczór Pary Młodej, spędzany przez nich oddzielnie, w otoczeniu towarzyszy biorących nazajutrz udział w okolicznościach ślubnych.

Gorąco polecamy nasze pomysły na wieczory panieńskie Wrocław.

Wizyta w SPA

Pomysłem wartym polecenia może być wieczór zabiegów regeneracyjnych, zabiegów kosmetycznych – pięknych makijaży czy też fryzur, które będą stworzone przez zarezerwowanego istotnie na te okazje profesjonalistę, bardzo ciepło widziany byłby zapewne masażysta. Wszystkie dziewczyny będą w błogim nastroju, w sytuacji gdy otrzymają dawkę relaksu, która zwłaszcza należy się głównej bohaterce imprezy. Dzień w SALONY SPA, popołudnie u wizażystki albo na zakupach to coś, co każda dziewczyna ubóstwia, a niezawsze może sobie na to pozwolić, z tego względu musicie przemyśleć ten pomysł.

Grupka dziewczyn

Lista gości

Organizatorka wieczoru panieńskiego jest odpowiedzialna w szczególności za obecność na zabawie wszystkich kobiet bliskich sercu głównej bohaterki imprezy. Przed zapoczątkowaniem przygotowań musimy wykonać listę gości a również rozważyć także zaproszenie mamy a także teściowej – taką decyzję zdecydowanie trzeba skonsultować z Solenizantką. Niektóre kobiety pragną, żeby mama była obecna choćby przez początkową część panieńskiej imprezy, inne wybierają zabawę w gronie przyjaciółek, a specjalny wieczór z mamą i przyszłą teściową spędzają w odrębnym dniu.

Zaproszenia na imprezę

Ażeby zaakcentować uroczysty rodzaj wydarzenia, biorącym udział w wieczorze panieńskim osobom lepiej podarować ładne, oficjalne zaproszenia na wieczór panieński. W przypadku gdy wasze grono jest dość nowoczesne - zamiast tradycyjnych zaproszeń możemy również przygotować wydarzenie na jednym z portali społecznościowych. Może okazać się to wersja tańsza a również szybsza, a dodatkowo prościej tym samym zdecydować razem więcej szczegółów.

Określ budżet

Skonstruuj listę zakupów i zabaw, stwórz orientacyjny kosztorys. Będzie Ci łatwiej określić granice, w przypadku gdy chodzi o budżet imprezy. Wieczory panieńskie są zwykle imprezą w większym gronie, dlatego ustal z innymi gośćmi wielkość zbiórki a zwłaszcza metodę jej płatności. Datę doradzamy przedyskutować z Główną bohaterką wieczoru a również zaproszonymi gośćmi. W dzisiejszych czasach jest ogrom rozwiązań – będziecie mogły zrobić na przykład ankietę we waszej konwersacji na Facebook’u. W przypadku gdy chodzi o motyw przewodni, możesz poradzić się pozostałych uczestniczek imprezy, ustal spotkanie, na którym ustalicie plan uroczystości, dodatki a także atrakcje.

Akcesoria i dodatki

Grupa dziewczyn bawiących się podczas wieczoru panieńskiego zazwyczaj potrzebuje wyróżniać się z tłumu. Dla głównej bohaterki imprezy lepiej przygotować indywidualne akcesoria, które będą precyzyjnie wskazywały na to, że jest to jej ostatni wieczór wolności. Może to być chociażby wstążka z tytułem „Bride to be”, kotylion albo bluzka. Wesołe akcesoria oraz komiczne gadżety dla innych uczestniczek imprezy także sprawią, że uroczystość będzie prezentowała niepowtarzalną atmosferę. Wybór dodatków jest stosunkowo bogaty: mogą to być wielobarwne banderole, humorystyczne bluzki, wesołe okulary, hawajskie wisiorki czy piuropusza. Jednym z pomysłów jest także zaaranżowanie wieczoru panieńskiego z wyraźnym motywem przewodnim – w tym przypadku gadżety dla zaproszonych osób muszą do niego idealnie komponować się.

Szybki Kontakt

Kontakt ul.Jugosławiańska 234
50-231 Wrocław

Telefon: 553 245 178
E-mail: biuro@twoj-wieczor.co.pl